Творча майстерня " Подарунок для матусі"

У другу неділю травня (цьогоріч це 9 травня) святкуємо День матері. Вже стало доброю традицією для "Хобілндівців" збиратися в переддень цього зворушливого родинного свята. Подарунок своїми руками для мами це - увага, прояв любові, подяки за її турботу. Ірина Сенчук, керівник гуртка запропонувала дітям створити весняні букети. Читачі залюбки вирізали квіти, клеїли і складали оригінальні композиції. Дитячі роботи сповнені фантазією і креативністю. Працівники бібліотеки підготували книжкову виставку "Вклонімось мамі до землі", розповіли про історію свята. Зроблені власноруч подарунки, з любов'ю і від душі стануть найкращим проявом подяки та любові за терпіння та відданість для їхніх мам. Учасники творчої майстерні отримали гарний настрій і велике задоволення від своїх робіт.

Літературна година "Нев'янучий сад поезій Ліни Костенко"

Поетичне слово Ліни Костенко пророче, неповторне, наповнене філософською глибиною, високою духовністю, збагачене й  увінчане усіма барвами веселки. Звеличує душу й серце благородними почуттями, чарує несказанною красою слова. Цьогоріч, 19 березня, Ліна Василівна Костенко відзначила 91-й рік народження. У перший день Тижня дитячого та юнацького читання  у Ланчинській бібліотеці для дітей підготували онлайн літературну годину « Нев’янучий сад поезій Ліни Костенко». Ведуча заходу, Наталія Балабан, спеціаліст відділу освіти, культури, молоді і спорту розповіла про  дивовижно яскравий світ художнього слова видатного українського Митця. Активні читачі Костя Іваночко, Вікторія Христан, Ярина Микитюк торкнулися чар поетичного слова, заставили вдуматись в їх глибокий зміст. Бажаємо Поетесі - Берегині міцного здоров'я, творчого натхнення і нових творчих звершень, а нашим користувачам ніколи не розлучатися з неповторною, мудрою і пристрасною її поезією.