«Веселкове літо»

Ось і скінчила  свою роботу літня площадка «Веселкове літо». Впродовж 15 днів вихованці брали участь у конкурсах, вікторинах, майстер-класах, змаганнях.

09:29 26.06.2019

Веселкове літо

Минув насичений тиждень літньої площадки «Веселкове літо». Ці  чотири дні були веселі, цікаві та енергійні.  А  саме з 18 по 21 червня відбулися:

15:05 21.06.2019

День безпеки

З метою виховання здорового покоління зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним  алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації, на літній площадці «Веселкове літо»19 червня  було проведено День безпеки.

09:05 20.06.2019

Звітний концерт «Мир українській землі»

26  травня   для Ланчинського Центру дитячої та юнацької творчості, стало справжнім святом, адже в цей день відбувся звітний концерт під гаслом «Мир українській землі».

11:34 27.05.2019

Ще одне досягнення гуртківців Ланчинського ЦДЮТ.

13 березня 2019 року відбувся  районний етап конкурсу вокальних та інструментальних гуртків  серед здобувачів освіти закладів  середньої освіти  та позашкільної освіти на базі Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Вихованці гуртка «Оркестр народних інструментів» - керівник Ославська Галина Олексіївна - зайняли ІІІ місце. Учасників було багато, але наші діти виявилися, одними із кращих.

16:52 19.03.2019

Вітання ветеранів-педагогів з Міжнародним жіночим днем!

8 березня – чудовий весняний час для привітань та оберемків квітів. Вчителі, які є нашими другими батьками – однозначно заслуговують на добрі та щирі слова у Міжнародний жіночий день 8 березня.  Серед таких людей – ветерани педагогічної праці Ланчинського ЦДЮТ.

13:32 08.03.2019