Сторінка на стадії оновлення

Чергове засідання комісії

20 травня 2019 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Ланчинської селищної ради ОТГ.

15:51 20.05.2019

Благодійна вистава для дітей!

16 квітня 2019 року Ланчинською селищною радою ОТГ організовано виїзд дітей соціальних категорій, а саме дітей-сиріт, дітей учасників антитерористичної операції та дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей в Івано-Франківський національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка для перегляду вистави «Аффабель», за мотивами оповідання сучасного християнського письменника Джона Бівера «Вікно у вічність».

16:38 17.04.2019

Про насильство в сім’ї

22 серпня 2018 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України № 658 “Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі”, спрямована на реалізацію положень Законів України “Про запобігання та протидію домашньому насильству” та “Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків”.

17:05 05.11.2018