Сторінка на стадії оновлення

Сучасні підходи до адміністрування соціального захисту на рівні об'єднаних територіальних громад

19-20 вересня 2019 року начальник служби у справах дітей селищної ради ОТГ Любов Гураль взяла участь у першому міжрегіональному семінарі-тренінгу на тему «Сучасні підходи до адміністрування соціального захисту на рівні об’єднаних територіальних громад», який відбувся у м. Львів та організований в рамках Проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», що впроваджується Міністерством соціальної політики за підтримки Світового банку.

08:47 27.09.2019

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Сьогодні 26 вересня 2019 року  відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Ланчинської селищної ради ОТГ. На засіданні комісії розглянуто ряд питань , що стосуються захисту прав та законних інтересів дітей, з них:

16:15 26.09.2019

Чергове засідання комісії

20 травня 2019 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Ланчинської селищної ради ОТГ.

15:51 20.05.2019