Про прийняття рішень щодо затвердження містобудівної документації

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Ланчинська селищна рада об’єднаної територіальної громади інформує про прийняті рішення сесією селищної ради ОТГ від  19 вересня 2018 року щодо  затвердження  детальних планів територій:

13:59 21.09.2018

Ланчинська селищна рада об’єднаної територіальної громади інформує про прийняте рішення сесією селищної ради ОТГ від 10 травня 2018 року щодо  затвердження  детального плану території:

14:37 04.07.2018

Ланчинська селищна рада об’єднаної територіальної громади інформує про прийняті рішення сесією селищної ради ОТГ від 27 червня 2018 року щодо  затвердження  детальних планів територій:

14:11 04.07.2018