Ланчинська дитяча музична школа

Відкритий академконцерт вихованців музичної школи

Головною подією для кожної дитини, яка навчається у музичній школі, є концерт для батьків. Це — свято мистецтва, шлях до якого лежить через велику працю і наполегливість. І участь в ньому беруть всі вихованці школи. Цей академконцерт — справжня культурно-мистецька подія для батьків, презентація творчих надбань дітей за півріччя.     Без сумніву, концерт вихованців продемонстрував, що дитяча музична школа була і залишається невичерпним джерелом творчості, тим культурним осередком, де юні музиканти можуть особисто долучатися до високого мистецтва і гармонійно розвиватися.     Щирими оплесками батьки зустрічали юних першокласників. Зі сцени лунала музика зарубіжних класиків, українських та сучасних композиторів.     У житті немає нічого, що діставалося би легко, ці дітки на правильному шляху, як молодші, так і старші, у яких прослуховуються вже професійні задатки. Це вселяє впевненість у тому, що ці учні й надалі розвиватимуть українську культуру, і наша найспівочіша надія у світі матиме вічне існування.

11:51 26.03.2019