Осіння казка

В Ланчинському ЗДО (яслах-садку) "Ромашка"  було проведено свято "Осіння казка" в групі " Ягідка" ( педагоги Н.В Мельничук та М.В Петруняк). Чарівна осене, ми будемо чекати на тебе в наступному році!!!

16:39 13.11.2019

Патріотизм - одне з найбільш глибоких людських почуттів

Патріотизм - одне з найбільш глибоких людських почуттів. Як правило, це поняття розуміють як відданість і любов до Батьківщини, до свого народу, гордість за їхнє минуле й сьогодення, готовність до її захисту. Виховання патріотичних почуттів починається з дитячих років. Старша група "Метелик" провела патріотичне свято  "Хай в серці кожної дитини живе любов до України".

14:50 08.11.2019

Тиждень знань з основ безпеки  життєдіяльності  вихованці ЗДО (ясел-садка) “Ромашка”

В рамках проведення Тижня знань з основ безпеки  життєдіяльності  вихованці ЗДО (ясел-садка) “Ромашка” відвідали Комунальне некомерційне підприємство центр первинної медико-санітарної допомоги Ланчинської  селишної ради ОТГ. Дошкільникам  цікаво та  доступно розповіли про роботу даної служби та провели екскурсію кабінетами .

11:49 28.10.2019

Свято Матері

Свято Матері в ЗДО "Ромашка",група "Гніздечко"

14:41 04.06.2019