"Читацький марафон"«Діти України читають захисникам"

   Друзі! Розпочинаємо відлік до найбільшої читацької події року — Всеукраїнського тижня дитячого читання! А щоб нам цікавіше і корисніше чекалося, оголошуємо початок оновленого та знайомого вам читацького марафону «Діти України читають захисникам».

24 лютого 2024 року ...

 24 лютого 2024 року ... Рівно 730 днів війни, 730 днів Незламності, 730 днів болю, 730 днів сліз, 730 днів втрат, 730 днів віри, надії. 24 лютого 2022 року - мабуть, найважчий день в історії незалежної України. День, коли  почалася війна...  День, коли було зруйновано спокій і благодать на нашій благословенній, намоленій Батьківщині. День, коли горіло і небо, і земля. 

"Серце нації б’ється у слові"

      21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний  день рідної мови. Запрошені на захід читачі 4-а класу (класовод Надія Іваночко) Ланчинськоі гімназіі цікаво і змістовно провели свято. Діти виказували свою гордість з того, що є носіями великої мови, яка увібрала в себе кращі риси, притаманні українському народу і створили патріотичний віночок «Нас єднає мова». Під час заходу звучали веселі пісні та вірші. Учні активно і старанно працювали над створенням лепбука « Що я знаю про рідну мову».

"Революція. Зима 2014 рік

   Щорічно 20 лютого по всій Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні - знак вшанування відваги, сили духу і стійкості героів Революції Гідності (листопад 2013  - лютий 2014 рр.).  До книгозбірні на урок мужності запросили учнів 7-го класу( класний керівник Наталя Півторак) Ланчинськоі гімназіі. Читачам розповіли про події, які відбулися на Майдані Незалежності у лютому 2014 року, показали відеоролики про героїчні моменти. Софія Руссо декламує вірш «Небесна Сотня». Хвилиною мовчання вшанували героїв Революціі Гідності.