Новини

Зустріч з старшим інспектором ювенальної провенсії Надвірнянського відділу поліції

Відповідно до річного плану роботи Добротівської гімназії, 19.20.2019 року була проведена зустріч з старшим інспектором ювенальної провенсії Надвірнянського відділу поліції капітаном Гаврилаш.Р.Р. На зустрічі обговорювали питання відповідальності учнів за допущення булінгу та пропущення без поважних причин уроків, водіння авто та мототранспортів , поведінка в побуті. Були присутні учні 7-9 класів.

08:25 20.03.2019

Свято осені

Сьогодні, 8-го листопада в Добротівській гімназії, у старшій  групі "Дзвіночок " відбулося свято Осені  "Всі родичі гарбузові...". Також свято Осені завітало і в молодшу групу "Сонечко" цього навчального закладу

16:55 08.11.2018

День знань

3 вересня в Добротівській гімназії відбулися урочистості з нагоди дня знань .

11:32 04.09.2018