ММО ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Відповідно до плану методичної роботи відділу освіти, сім’ї та молодіЛанчинськоїселищної ради 6 березня 2019 року відбулось засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів, вихователів групи продовженого дня та групи дітей дошкільного віку з короткотривалим перебуванням на базі Ланчинської гімназії.

09:08 15.03.2019

Здобувачі освіти Нової української початкової школи будуть забезпечені підручниками нового покоління!

Згідно листа МОН №1/9-63 від 08.02.2019 та наказу МОН № 1190 від 01.11.2018 «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 2 класу закладів загальної середньої освіти» з 25 лютого 2019 року почався конкурсний відбір підручників  для 2 класу, важливою частиною якого є ознайомлення та вибір підручників вчителями.

08:21 05.03.2019

"Запали свічку пам'яті!"

"Запали свічку пам'яті!" Під такою назвою у Ланчинському ліцеї учні вшанували пам'ять жертвам голодомору. Голодомор – це  не лише правда про трагедію, а також правда про великий злочин, про велику жертовність і велику боротьбу.

14:05 23.11.2018