Посвята в п’ятикласники

В останній день осінніх канікул під керівництвом класного керівника Н.М.Бойчук відбулася  посвята в п’ятикласники здобувачів освіти Ланчинського ліцею. Місцем проведення цієї важливої події було обрано відпочинкову зону. Щоб отримати посвідчення п’ятикласника потрібно було виконати всі завдання квесту, який складався з семи станцій. Активну участь у проведенні квесту взяли батьки учнів, які були черговими по станціях.

16:51 06.11.2018

Конкурс солістів «Пісенний дивограй»

10 жовтня 2018 року  у м. Надвірна пройшов ІІ (районний) етап конкурсу солістів «Пісенний дивограй» з метою підтримки та розвитку вокального мистецтва. У конкурсі взяли участь учениця  Ланчинського ліцею імені Юрія Шкрумеляка – Дем’янців Тетяна у номінації «Українська популярна музика», керівник – Цицанюк Любомир Іванович, яка зайняла ІІ місце та учениця Ланчинської гімназії – Мацюк Тетяна у такій ж номінації, керівник – Пнявчук Ольга Миколаївна, яка зайняла ІІІ місце.

11:22 23.10.2018

У Ланчинській громаді 22 жовтня стартував опалювальний сезон

Відповідне розпорядження підписав селищний голова Ланчинської ОТГ Володимир Попович. Згідно з розпорядженням, з 22 жовтня розпочинається опалювальний сезон у бюджетних установах (школи, садочок, центр первинної медико-санітарної допомоги та ін.)

08:21 23.10.2018

Про підсумки проекту Програми «U-LEAD з Європою»

17 жовтня 2018 року  у приміщенні Ланчинської селищної ради об’єднаної  територіальної громади відбулося засідання Молодіжної ради. Участь взяли: консультант  Громадського Центру «Ділові ініціативи» - Оксана  Ковальчук та селищний голова Ланчинської ОТГ – Володимир Попович.

11:07 19.10.2018

Проведення змагань з футболу «Шкіряний м’яч»

Футбольний турнір «Шкіряний м’яч» - це наймасовіший дитячий спортивний турнір України. Всеукраїнські змагання «Шкіряний м’яч» проводяться з метою підвищення масовості дитячо-юнацького футболу в країні, організації фізкультурно-оздоровчої і виховної роботи в ЗЗСО, зміцнення здоров’я дітей та підлітків, залучення їх до регулярних занять футболом, виявлення здібних футболістів, популяризації та розвитку футболу. 11 жовтня 2018 року в Ланчинській ОТГ відбулися змагання І етапу (першість громади) з футболу «Шкіряний м’яч». У змаганнях взяли участь три ЗЗСО, підпорядковані Ланчинській селищній раді ОТГ: Ланчинський ліцей ім. Ю.Шкрумеляка, Ланчинська гімназія та Добротівська гімназія. Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка нагороджено грамотою Ланчинської селищної ради ОТГ за зайняте І місце в змаганнях з футболу І етапу(першість громади) на приз клубу «Шкіряний м’яч», такою ж грамотою за зайняте ІІ місце нагороджена Добротівська гімназія, а за зайняте  ІІІ місце – Ланчинська гімназія. Вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам гри. Нових перемог!

15:52 11.10.2018

Принтери та ламінатори для 1 класів НУШ

З метою реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» та відповідно до наказу міністерства освіти і науки від 13.02.2018 №137  «Про затвердження примірного переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для навчальних кабінетів початкової школи», Ланчинською селищною радою ОТГ  були придбанікомп'ютерні принтери та ламінатори для перших класів.

16:19 09.10.2018

Світло серця даруємо вам

Прекрасною осінню, у першу неділю жовтня, до нас приходить свято День працівника освіти. Це час, коли шелестить падолист і снує у полі мереживо бабиного літа, перед вікнами будинків пломеніють мальви, жоржини та айстри, немов дарують весь жар своєї любові нашим вчителям.

08:05 09.10.2018