Країна Барвінкова

КРАЇНА МРІЙ! КРАЇНА РАДОСТІ! КРАЇНА БАРВІНКОВА! Сьогодні у Ланчинському ліцеї відбулася важлива подія у житті кожного першокласника,адже кожен з них отримав важливий документ-Паспорт громадянина Країни Барвінкової. Успіхів Вам, наші любі, маленькі Барвінчатка!

14:47 21.05.2019

ММО ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Відповідно до плану методичної роботи відділу освіти, сім’ї та молодіЛанчинськоїселищної ради 6 березня 2019 року відбулось засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів, вихователів групи продовженого дня та групи дітей дошкільного віку з короткотривалим перебуванням на базі Ланчинської гімназії.

09:08 15.03.2019

Здобувачі освіти Нової української початкової школи будуть забезпечені підручниками нового покоління!

Згідно листа МОН №1/9-63 від 08.02.2019 та наказу МОН № 1190 від 01.11.2018 «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 2 класу закладів загальної середньої освіти» з 25 лютого 2019 року почався конкурсний відбір підручників  для 2 класу, важливою частиною якого є ознайомлення та вибір підручників вчителями.

08:21 05.03.2019