Відпочинок з користю

В рамках підготовки до святкування Дня селища Ланчин, 20.06.2019 р. для учасників літнього відпочинкового майданчика "Веселкове літо 2019", котрий проходить при Ланчинському центрі дитячої та юнацької творчості з ініціативи голови Володимира Поповича була проведена ознайомча лекція-екскурс в історію та сучасність рідного селища.

11:02 21.06.2019

Духовні настанови сестри Єремії

Молитва є основою життя, віри і найперший засіб спілкування з Богом. Зверненням «Царю небесний утішителю святий…» розпочалась лекція «Плоди Святого духа - дар воскреслого Христа», з якою виступила сестра Єремія Іванишин – голова комісії освіти Коломийської єпархії УГКЦ. Напередодні Зелених свят вона завітала до Ланчинського ліцею імені Юрія Шкрумеляка на прохання вчителя основ християнської етики Ярослави Григорчук. Особливою набожністю до Святого духа розпочала сестра Єремія свою лекцію з ласкою, любов’ю та милосердям для педагогів закладів загальної середньої освіти Ланчинської громади. Всі присутні наповнились Божою ласкою, яка линула з уст сестри Єремії. Директор Ланчинського ліцею імені Юрія Шкрумеляка Тетяна Дикан подякувала їй за добрі , щирі слова та наголосила, що від хорошої , позитивної людини йдуть лагідні промені добра та милосердя. Сестра Єремія поблагословила всіх педагогів та побажала їм гарного літного відпочинку.

08:56 20.06.2019

Країна Барвінкова

КРАЇНА МРІЙ! КРАЇНА РАДОСТІ! КРАЇНА БАРВІНКОВА! Сьогодні у Ланчинському ліцеї відбулася важлива подія у житті кожного першокласника,адже кожен з них отримав важливий документ-Паспорт громадянина Країни Барвінкової. Успіхів Вам, наші любі, маленькі Барвінчатка!

14:47 21.05.2019