Новини

25 жовтня 2019 року на базі Ланчинського ліцею імені Юрія Шкрумеляка  з учнями 8-11 класів відбувся інформаційний захід «Захист споживачів як складова частина захисту прав людини. Розвиток споживачів освіти серед дітей шкільного віку» за участі Грибика Олександра Миколайовича-начальника відділу контролю у сфері внутрішньої торгівлі, послуг, реклами та розгляду звернень громадян інспекції з питань захисту прав споживачів ГУ Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області;Сенчук Валентини Володимирівни-завідувачки сектору контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства та пробірного контролю Управління захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області; Том'як Олександри Володимирівни - головного спеціаліста відділу ринкового нагляду Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області; Чикачової Іванни Ігорівни-провідного бухгалтера Управління держпродспоживслужби в Надвірнянському районі.

15:37 25.10.2019

Спорт – моя любов!

«Спорт – моя любов!» - саме таку відповідь неодмінно почуєте ви чи не від кожного учня Ланчинського ліцею імені Юрія Шкрумеляка (а їх у нас 650!) на запитання про улюблений предмет.

16:23 12.09.2019

Відпочинок з користю

В рамках підготовки до святкування Дня селища Ланчин, 20.06.2019 р. для учасників літнього відпочинкового майданчика "Веселкове літо 2019", котрий проходить при Ланчинському центрі дитячої та юнацької творчості з ініціативи голови Володимира Поповича була проведена ознайомча лекція-екскурс в історію та сучасність рідного селища.

11:02 21.06.2019

Духовні настанови сестри Єремії

Молитва є основою життя, віри і найперший засіб спілкування з Богом. Зверненням «Царю небесний утішителю святий…» розпочалась лекція «Плоди Святого духа - дар воскреслого Христа», з якою виступила сестра Єремія Іванишин – голова комісії освіти Коломийської єпархії УГКЦ. Напередодні Зелених свят вона завітала до Ланчинського ліцею імені Юрія Шкрумеляка на прохання вчителя основ християнської етики Ярослави Григорчук. Особливою набожністю до Святого духа розпочала сестра Єремія свою лекцію з ласкою, любов’ю та милосердям для педагогів закладів загальної середньої освіти Ланчинської громади. Всі присутні наповнились Божою ласкою, яка линула з уст сестри Єремії. Директор Ланчинського ліцею імені Юрія Шкрумеляка Тетяна Дикан подякувала їй за добрі , щирі слова та наголосила, що від хорошої , позитивної людини йдуть лагідні промені добра та милосердя. Сестра Єремія поблагословила всіх педагогів та побажала їм гарного літного відпочинку.

08:56 20.06.2019