Добротівська сільська бібліотека

Осінь в бібліотеці

Впевненими кроками вже прийшла до нас осінь. А разом з нею її вічні друзі; перший холодний вітер, дощ похмура погода, запах яблук та шелест яскравого листя, які змушують нас задуматися і посумувати за теплими, літніми днями. При такому настрої краще за все загорнутися у теплий плед, взяти чашечку гарячої кави, або ж чаю, і провести час у компанії хорошої книги.

11:13 30.09.2020

Всесвітній день Туризму в бібліотеці Добротова

З найдавніших часів люди вирушали в подорожі з метою пізнання світу й відкриття нових територій з торговельними релігійними та іншими місіями. Всесвітній день туризму відзначається в більшості країн світу вже понад 35 років. Він був заснований Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації в 1979 році в іспанському місті Торремоліно і відзначається щорічно 27 вересня. Ця дата не випадкова оскільки саме 27 вересня 1970 року був прийнятий Статут Всесвітньої туристичної організації.

11:10 14.09.2020

Моя земля - це незалежна Україна

З нагоди головного державного свята нашої країни - Дня незалежності України, Добротівська бібліотека представила відвідувачам перегляд літератури «Моя земля - це незалежна Україна», де читачі змогли ознайомитися з літературою присвяченою історичним фактам створення незалежної України з національною символікою нашої Держави. Працівники бібліотеки в цей день дуже вдячні читачам які розповідали вірші про Незалежність.

11:02 25.08.2020