Добротівська сільська бібліотека

Традиційно-літургійна зустріч на Облазі (присілок Делятин)

Вже стало доброю традицією щорічно зустрічатися на літургію в каплиці «Всіх святих української землі урочище Облаз». Каплиця знаходиться на родинному помісті родини Маланюків, яка була збудована після Першої Світової Війни в 1925 році. Вона вистояла Війну, поневіряння комуністичного режиму і збереглася в оригінальному стані до наших днів.

11:36 25.06.2019

Бібліопитування

Бібліотекарями Добротівської бібліотеки було проведено бібліопитування «За що я люблю свою маленьку Батьківщину», в рамках краєзнавчої діяльності бібліотеки, як шлях патріотичного виховання дітей та молоді. В бібліопитуванні прийняло участь 42 користувачі бібліотеки віком від 8 до 15 років.

13:11 06.06.2019

Найдорожче слово в світі! Мама!

Берегинею кожного народу кожної сім’ї є мудра Жінка - матір. Для кожного з нас саме її образ є найріднішим, найблищим, найдобрішим, найдорощим! А наша любов до Матері-безмежна та вічна! В  Добротівському клубі пройшов  тематичний вечір до Дня Матері.

08:28 13.05.2019