Добротівська сільська бібліотека

Літературні посиденьки «Розкажу Миколаю про що я читаю»

19 грудня до дітей України має завітати Святий Миколай і покласти під подушки або в чобітки миколайчики - приємні подарунки від доброго святого за гарну поведінку протягом року. Кожна дитина з нетерпінням чекає на цей день.

14:10 13.12.2019

Разом з книгою в Новий Рік

Свято для тих, хто любить книги. Працівники Добротівської бібліотеки запросили учнів 3 кл. Добротівської гімназії та вчителя Іванішак Ганну Юріївну. На початку свята всі запрошені пригадали історію народження її Величності книги, потім на дітей чекало безліч різноманітних та цікавих завдань, таких як: «Казковий вернісаж», «Відгадай назву книги», «Вибери книгу на зимові канікули».

09:56 05.12.2019

Книга йде в дитячий садок

17 вересня працівники Добротівської бібліотеки відвідали старші групи у дитячому садочку це «Дзвіночок» і «Ромашка». Радо зустріли бібліотекарів вихованці садочка своїми вихователями.

16:30 18.09.2019