Добротівська сільська бібліотека

Оголошення!

19 березня о 14.30 у приміщенні Добротівської бібліотеки відбудеться урок-застереження "Один вдома". Запрошуємо всіх бажаючих!

09:15 19.03.2019

Чисті душі, що злетіли в небо

У Добротівській бібліотеці відбулося вшанування пам?яті Героїв Небесної Сотні та наших земляків-героїв, які віддали своє життя за рідну землю, за Україну.

00:43 21.02.2019

День української писемності та мови

В бібліотеці с. Добротів Ланчинської ОТГ спільно з працівниками клубу проведено тематичну годину присвячену "Дню української писемності та мови" В календарі 09.11.2018 - День української писемності....

09:06 09.11.2018

«ЗУНР – провісниця держави України»

Минають роки … 1 листопада 1918 року належить історії. Нині – він чарівний спогад, наче прекрасний сон, що приснився нашому народові. Проминуть ще десятки літ і тільки сивоголові старці будуть розказувати внукам про найкращий день історії Галичини, про день коли над вежами города – князя Львова замаяли синьо-жовті прапори.

11:33 01.11.2018

До Всесвітнього дня бібліотек

До Всесвітнього дня бібліотек в Добротівській бібліотеці відбулося свято книголюбів « Бібліотека – книжковий дім».

14:31 28.09.2018