Незважаючи на страшну війну, Україна вдягається у свої зелені шати і теплий весняний вітерець приносить нам світле і радісне свято - свято Матері.  Активні читачки книгозбірні  Аліна Гарасим'юк і Марічка Мельничук взяли участь у селищному заході присвяченому Дню матері. У їхньому виконанні зворушливо  прозвучали вірші поетеси Марії Яновської. Також проводився збір коштів на потреби наших воїнів-захисників, організовано ярмарок - дякуємо працівникам КЗК «Центр культури і дозвілля», працівникам апарату селищної ради за випічку та вироби ручної роботи, ученицям 7-Б класу Ланчинського ліцею за допомогу у продажі смаколиків, підприємцям, які долучилися до благодійності Олі Мозолюк та Олі Голіней.

Зібрані кошти – 17 500 грн будуть передані на комплектуючі матеріали для збору дронів.

Любі наші матері, бажаємо Вам земного щастя, нехай Мати Божа Вас охороняє!

Нехай кожна мама, дитина якої боронить нашу Україну дочекається її з Перемогою, здоровою та не ушкодженою!