Безоплатна правова допомога

Соціальна послуга «догляд дома»

Час від часу одинокі особи та навіть ті, які мають родичів та дітей стають заручниками ситуації, коли не мають змоги доглянути за собою, банально сходити до найближчого магазину за продуктами та до аптеки за необхідними ліками.

14:36 21.01.2022

Заповіт подружжя

Подружжя має право скласти спільний заповіт щодо майна, яке належить йому на праві спільної сумісної власності.

13:46 06.12.2021

Як же діяти в разі втрати або пошкодження документа, що був посвідчений нотаріусом? Чи можливо їх відновити?

Найрозповсюдженішими правовстановлюючими документами на житловий будинок, квартиру, земельну ділянку є:  договір купівлі - продажу;  договір дарування;  договір міни;  свідоцтво про право на спадщину за законом;  свідоцтво про право на спадщину за заповітом. Окрім того, нотаріуси можуть посвідчувати:

10:46 15.11.2021