Господи, Ісусе, нам боляче , бо треба йти через те, на що не очікували, боляче, бо беремо у руки те, що вбиває, боляче, бо вбивають найдорожче - вбивають важкі цвяхи, Господи, в Україну. Боляче, бо ми терпимо, але віримо, що, Ти, Ісусе, ідеш з нами цією Хресною Дорогою.

«Хресна Дорога України», присвячена нашим Захисникам та Захисницям України, а також роздумам над Христовими стражданнями й сьогоднішніми терпіннями кожного українця,

відбулася 23 квітня у Відпустовому центрі блаженного Симеона Лукача с. Старуня .

Розважання над муками Христовими читали учні 7-Б класу, класний керівник Марія Іваночко - Ланчинський ліцей, дитячий вокальний ансамбль «Соловейки» Ланчинського НД - керівник Оксана Гасько, провідний бібліотекар Ланчинської міської бібліотеки для дітей Наталія Яремин.

Наш Ісусе, життя у Тобі завжди перемагає. Ми стали на цю дорогу Хреста і віримо, що з Твоєю силою пройдемо через визвольний шлях нашого народу. Прийми наших загиблих від війни в містах і селах, на полі бою і в тилу у вічну радість свободи, а нам усім дай мужності і витривалості у добрих намірах на цій дорозі до Воскресіння, до перемоги Світла над темрявою.🙏🏻

Дякуємо нашим односельчанам та всім учасникам за спільну молитву!