" Селище в якому хочеться жити!"

Як гадаєте, чи добре знаєте свій рідний край!? І хоч би де ми не перебували, куди б не пролягли наші життєві дороги, ми завжди, хоча б у думках повертаємось до рідних місць. З нагоди відзначення 783-ї річниці від дня першої згадки про Ланчин працівники КЗК «Центр культури і дозвілля» Оксана Гасько і Наталія Яремин підготували краєзнавчий екскурс памʼятними місцями рідного селища. Запрошуємо Вас до перегляду відеоролика, в якому прийняли участь юні акторки, активні читачки Ланчинської міської бібліотеки для дітей: Марічка Мельничук, Вероніка Степанова, Андрушко Надія, Микитишин Оля, Тарговецька Оля, Дімнич Софійка, Хомин Марійка, Мартинова Віра, Балабан Марійка і дякуємо за участь у заході. Поетеса Марія Яновська , вміло та з великою любовʼю возвиличує у своїй поезії рідний, милий серцю Ланчин.

"Конституція моя, її хочу знати я"

28 червня Україна урочисто відзначає День Конституції України - Основного Закону нашої держави, де закріплені основні цінності українців. Це свобода - справедливість, гідність, демократія, правова держава та мир. Усім своїм змістом Конституція спрямована на забезпечення суверенітету України, становлення її як незалежної правої держави. Впевнено із піднесеним настроєм читачки Балабан Марія, Дімнич Софія, Мельничук Марія, Мартинова Віра, Степанова Вероніка цитують 2 статтю Конституції для всіх: і великих і малих.

Вітаю!

У нас приємна новина! Активні читачки Дарія Дем'янчук 7-б і Божана Миколюк 6-в класу учениці Ланчинського ліцею нагороджені Сертифікатом учасника Національного читацького марафону в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання - 2024 " Діти України читають захисникам".

"Мама - освячена ласкою неба"

Незважаючи на страшну війну, Україна вдягається у свої зелені шати і теплий весняний вітерець приносить нам світле і радісне свято - свято Матері.  Активні читачки книгозбірні  Аліна Гарасим'юк і Марічка Мельничук взяли участь у селищному заході присвяченому Дню матері. У їхньому виконанні зворушливо  прозвучали вірші поетеси Марії Яновської. Також проводився збір коштів на потреби наших воїнів-захисників, організовано ярмарок - дякуємо працівникам КЗК «Центр культури і дозвілля», працівникам апарату селищної ради за випічку та вироби ручної роботи, ученицям 7-Б класу Ланчинського ліцею за допомогу у продажі смаколиків, підприємцям, які долучилися до благодійності Олі Мозолюк та Олі Голіней.