"Спасівський кошик - народна мудрість"

Щороку, на серпень в Україні припадають три свята, які дуже люблять і шанують українці - Медовий, Яблучний і Горіховий Спаси. Веселі, солодкі, пахучі, щедрі як осінь,  медово- яблучні гостини відбулися на березі швидкоплинного Прута. Відтворити справжню святкову атмосферу цих свят, вивчити народні традиції та звичаї допомогли медова та яблучна вікторини. Завершилися гостини, як годиться - частуваннями і веселими піснями та іграми. Дітям дуже сподобалось, про що свідчили слова вдячності від маленьких читачів.     Бажаємо всім солодких спасівських свят!

Дарування книг

    Цей тиждень виявився щедрим на подарунки. А сам факт дарування книг для книгозбірні - це показник престижу бібліотеки, її місця у громаді. Щиро дякую колезі Юлії Козмейчук-Погребна ( Артемівська бібліотека) та нашим юним читачкам Анні-Софії і Алісі Мартищук за подаровані книги.  Переконана, що кожна книга обов’язково знайде свого читача.

" Торгівля дітьми. Міф чи реальність"

       До Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми та з метою підвищення обізнаності щодо проблеми, зокрема дітей, в бібліотеці провели інформаційно-пізнавальну годину. Гостя заходу Голіней Уляна Миколаївна, капітан поліції, інспектор ювенальної превенції Надвірнянського РВП ознайомила читачів з правовими нормами українського та європейського законодавства із протидії торгівлі дітьми.

Поетичне слово Віри Багірової"

       В липні святкує свій ювілей Віра Багірова - дитяча письменниця, поетка, прозаїк, член Нацональної Спілки письменників України, член Спілки християнських письменників України, член "Просвіти". В рамках літніх читань "В книг не буває канікул" організували книжкову викладку літератури. Бібліотекар змістовно  розповіла про творчий шлях поетеси, презентуала книги письменниці. У творчому доробку авторки  понад 40 книг. Поетичне слово Віри Багірової мудро і ненав'язливо вчить маленьких читайликів християнським чеснотам: бути милосердними і терплячими, розсудливими та доброзичливими. На віршах, п'єсах, казках і оповіданнях відомої прикарпатської письменниці виросло не одне покоління в різних куточках України та далеко за її межами.

Захід "ВДЯЧНОСТІ"

       12 липня, в День великого релігійного свята Петра і Павла, в День народження нашого селища організуали захід. Це спільна робота всіх односельчан, які долучилися до благодійності на користь захисникам ЗСУ. Прийняли участь у святкуванні і наші читайлики. Діти  потішили присутніх своїми виступами. Щиро і зворушливо звучали вірші Марії Яновської "Ланчин" і "Топоніми рідного краю" у виконанні  Аліни Голіней і Марійки Мельничук. Ми віримо, що  наступне свято, будемо відзначати в радості, мирі та з ПЕРЕМОГОЮ.

"Шоколадна фантазія"

"Шоколадна фантазія"      Щорічно 11 липня любителі солоденького відзначають Всесвітній день шоколаду. Це молоде свято, але популярність його зростає з кожним роком, відзначають у багатьох країнах світу, в тому числі і в Україні. Величезний заряд енергії та позитиву завдало шоколадне свято нашим читачам. Діти з фантазією і пристрастю створювали оригінальні солодкі композиції. А в цьому нам допоміг шоколадний фонтан. Читайлики отримали море позитиву і гарних емоцій від власноруч створених фруктово-шоколадних смаколиків. 

"Бібліотечний релакс"

        Сьогодні наші читайлики мандрували музеєм Цікавинок Світу. Видатні особи минулого, побут наших пращурів, лицарів та зброю і навіть перші смк-ки, шукали на великому малюнку і вміло розфарбовували. Ділились враженнями від своїх робіт.

ІІ Всеукраїнський конкурс із правового просвітництва " Конституція для всіх: і великих і малих"

  "Квітни, плането, в дитячих руках"        В нас сьогодні весело і гамірно, панує творча атмосфера, читачі 5-в класу (вчитель Тетяна Шимків) Ланчинського ліцею знову зібралися в бібліотеці. Наші читайлики прийняли участь у створенні колективного відеоролика - презентації "Квітни, плането, в дитячих руках". Ролик представили на ІІ Всеукраїнський конкурс із правового просвітництва " Конституція для всіх: і великих і малих" оголошений Національною бібліотекою України для дітей та ГО "Асоціація розвитку суддівського самоврядування України" приуроченого до Дня Конституції України.