" Розважання над Страстями Господніми"

    Сьогодні в нас дуже насичений і відповідальний день. Читачі 7-б класу, класний керівник Марія Іваночко Ланчинського ліцею та юні "Соловейки" керівник Оксана Гасько готуються до Розважань над Страстями Господніми, попереду поїздка до с. Старуня.

«Мандрівка до Книжкового царства»

    У теплу квітневу пору до книгозбірні завітали учні 1-б класу з вчителькою Тетяною Гресько Ланчинського ліцею на пізнавальну екскурсію. Маленькі відвідувачі уважно слухали цікаву розповідь про бібліотеку і правильне поводження з книгою. Малеча  розглядала стелажі з книгами та ознайомились з періодичними виданнями для дітей. Цікавим доповненням екскурсії стала захоплююча відео вікторина «Відгадай народну казку». Дітям дуже сподобалась екскурсія, про що свідчили слова вдячності від маленьких читайликів. На згадку зробили фото і отримали пам‘ятку «Юному читачеві».

«Увага! Нова книга!»

          Традиційно в березні, під час весняних канікул, бібліотека проводить:"Тиждень дитячої книги".   Гасло цьогорічного Тижня – «Наближаємо Перемогу з книгою». З метою популяризації нових книг та читання в книгозбірні провели челендж «Увага! Нова книга!». Активні читачки  із захопленням рекламували книжкові новинки, ділились враженням від прочитаного, запрошували однолітків відвідати бібліотеку.

"Розважання над страстями Господніми"

Триває піст-час покаяння, очищення і навернення. Сьогодні наші читайлики, учасники дитячого ансамблю «Соловейки» співали страсні пісні та готувалися до Хресної дороги.