#флешмоб_Його_слова_пророчі_ясні #деньнародженняШевченка

#флешмоб_Його_слова_пророчі_ясні #деньнародженняШевченка     Читачі Ланчинськоі міської бібліотеки для дітей взяли участь у флешмобі з нагоди відзначення 210-оі річниці Т. Г. Шевченка. Вірші читають: Аліна Гарасим‘юк «Лілея», Марічка Мельничук «Минають дні, минають ночі», Ілона Білоус « Тече вода з-під явора»

"Тарас Шевченко - великий Кобзар"

У перші березневі дні ми знову згадуємо великого сина нашого народу - Тараса Шевченка. До Шевченківських урочистостей долучилися читачі 2-го класу класний керівник Наталія Процюк Ланчинської гімназії. Діти розповідали біографію Тараса Григоровича, активно декламували вірші, співали і уміло зіграли сценку. Провідний бібліотекар Наталія Яремин представила книжкову викладку літератури « Поклонися, земле, пам‘яті Тараса» і привернула увагу дітей до поетичного слова генія. Гортаючи сторінки творчості неперевершеного поета, діти повинні усвідомити, що Тарас Шевченко - символ, легенда і великий пророк України.

"Читай, розвивайся, відпочивай"

До Дня народження Т. Г. Шевченка учні 2-го класу кл. кер. Наталія Процюк Ланчинської гімназіі готувалися дуже старанно: переглянули відеоролик про поета, співали, розказували віршики. А ще поміняли книжечки, хтось став читачем бібліотеки, відпочивали та з користю для себе провели вільний час. Всі дуже старались, показали свої вміння та здібності, і кожен з них є - найкращим!

"Мавка. Лісова пісня"

25 лютого 1871 року народилася незламна духом, мужня, сильна, витривала донька українського народу - Леся Украінка. Учні 8-б класу (класний керівник Галина Іваночко) Ланчинського ліцею переглянули мультфільм «Мавка. Лісова пісня» знятий за мотивами драми-феєрії поетеси «Лісова пісня». До уваги чита(!)чів представили книжкову викладку літератури «Велична і сильна духом». Заходьте до бібліотеки, торкніть(!)(!)ся частинкою своєї душі до нелегкої долі та незрівнянного таланту справжньоі Українки - мужньої жінки та істинної патріотки.

ІІІ Всеукраїнський конкурс із правового просвітництва «Конституція для всіх: і великих, і малих» до Дня Конституції України!

Друзі! Запрошуємо вас долучитися до ІІІ Всеукраїнського конкурсу із правового просвітництва «Конституція для всіх: і великих, і малих» до Дня Конституції України!

"Читацький марафон"«Діти України читають захисникам"

Друзі! Розпочинаємо відлік до найбільшої читацької події року — Всеукраїнського тижня дитячого читання! А щоб нам цікавіше і корисніше чекалося, оголошуємо початок оновленого та знайомого вам читацького марафону «Діти України читають захисникам».

"«Майбутнє планети у наших руках"

Пригадуєте, якого ще конкурсу не вистачає у нашому арсеналі творчих змагань? Так, уже традиційного Всеукраїнського екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети у наших руках». І ми раді оголосити про його початок просто зараз!