Новини

З 1 квітня МОЗ більше не оплачуватиме медичні послуги за пацієнтів без декларацій

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун офіційно повідомила про рішення припинити оплачувати медпослуги для пацієнтів, які досі не підписали декларацію з лікарем. «Насправді є 75% українців, які підписали свої декларації, решта – вже час піти і підписати декларацію із своїм лікарем, якщо вам треба такі звичайні речі, як вакцинація, інші речі. З 1 квітня не буде оплати на «червоний список» на рівні первинної допомоги», — заявила Уляна Супрун.

14:05 21.03.2019

Прийом офтальмолога

19.03.2019р. в приміщенні КНП ЦПМСД Ланчинської селищної ради ОТГ  та ліцею за сприянням адміністрації ОТГ і адміністрації ЦПМСД був проведений безкоштовний огляд населення смт. Ланчин з приводу вад зору медиками-волонтерами з Міжнародного Благодійного Фонду «СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ МЕДИЦИНИ»  «ВАРТОВІ ЗДОРОВЯ»

15:15 20.03.2019