Тренінг керівного складу медичних сестер

Головна медична сестра ЦПМСД Ланчинської селищної ради ОТГ Білоус Ірина Михайлівна на одноденному тренінгу для керівного складу медичних сестер закладів охорони здоров’я області, які надають первинну медичну допомогу в КНП «Тлумацький центр первинної медико-санітарної допомоги»

16:27 21.05.2019

Електронний рецепт по програмі «Доступні ліки»

В центрі первинної медико-санітарної допомоги Ланчинської селищної ради ОТГ в лікарів первинної ланки (сімейних лікарів, терапевтів) пацієнт може отримати електронний рецепт по програмі «Доступні ліки»

09:11 06.05.2019

Європейський тиждень імунізації

Щорічно Європейський регіон ВООЗ відзначає Європейський тиждень імунізації для спияння  переваги вакцинації, яка є життєво необхідною для профілактики захворювань та захисту життя.

08:35 25.04.2019