Ланчинська  гімназія  Ланчинської  селищної  ради  об’єднаної  територіальної  громади (до 12 лютого 2018року Ланчинська ЗОШ І – ІІ ступенів) була відкрита 1999р.

На даний час:

Кількість класів – 18.

Керівник гімназії – Петруняк Михайло Васильович.

Заступник керівника гімназії з навчально – виховної роботи – Щербатюк Лілія Миколаївна.

Практичний психолог – Іваніщак Надія Михайлівна.

Соціальний педагог – Чорнищук Марія Василівна.

Педагог організатор – Іванюк Катерина Василівна.

Медсестра – Гринів Мар’яна Василівна.

Бібліотекар – Дяченко Маряна Степанівна.

Кількість педагогічних працівників – 51

По категоріях:

«Старший вчитель»  – 17.

Вчитель «спеціаліст вищої категорії» - 30.

Вчитель «спеціаліст І категорії» - 5.

Вчитель «спеціаліст ІІ  категорії» - 6.

Вчитель «спеціаліст» - 7.

Технічного і обслуговуючого персоналу – 14.

Завдання колективу гімназії:

Створення сприятливого середовища спрямованого на запланований позитивний результат.

Формування:

• Національно свідому, всебічно розвинуту, фізично здорову особистість.

Проблемне питання гімназії:

Удосконалення змісту форм, мета днів і засобів навчання та виховання як фактор цілісного формування особистості.

У 2018 за підтримки голови Ланчинської селищної ради ОТГ В.В.Поповича у центральному корпусі на першому поверсі викладено плитку, поміняно підлоги у 4 класах гімназії, в коридорах поміняні світильники на енергозберігаючі, підведено воду у їдальні.

Встановлено тренажерний комплекс, працюють внутрішні туалети, відкрито кабінет інформатики для 1 – 4 класів. Є їдальня, майданчик зі штучним покриттям. Відкрито групу продовженого дня для учнів 2-3класів, групу з короткотривалим терміном перебування для дітей 5 – річного віку. 3 учнів навчаються за індивідуальною формою навчання, 2 учнів – на інклюзивній формі навчання. На базі гімназії діють 5 гіртків.