Управління фінансів Ланчинської селищної ради є виконавчим органом Ланчинської селищної ради, утворений радою відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Управління фінансів є підзвітним, підконтрольним селищній раді, а з питань здійснення делегованих йому повноважень органів виконавчої влади - також підконтрольним відповідним органам виконавчої влади та підпорядкований її виконавчому комітету, селищному голові, а також підзвітний та підконтрольний Департаменту фінансів обласної державної адміністрації, Міністерству фінансів України.

Назва установи: Управління фінансів Ланчинської селищної ради Надвірнянського району Івано-Франківської області.

Скорочена назва: Управління фінансів Ланчинської селищної ради.

Код ЄДРПОУ 44141493.

Засновником Управління фінансів Ланчинської селищної ради є Ланчинська селищна рада.

Юридична адреса: 78455, Україна, Івано-Франківська область, Надвірнянський район, с.м.т. Ланчин, вулиця Шкільна, будинок 3.

E-mail  lanchin_upfin@ukr.net

У своїй діяльності Упраління фінансів керується Конституцією України, законами України, Бюджетним кодексом України, актами Верховної Ради України, указами Президента України,  постановами Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства фінансів України, наказами та інструкціями Державної казначейської служби України, рішеннями селищної ради та виконавчого комітету, розпорядженнями селищного голови, а також цим Положенням.

Управління фінансів є юридичною особою публічного права, має самостійний баланс, рахунки в органах Державної казначейської служби України, печатку із зображенням Державного Герба України та своїм найменуванням, майнові та немайнові права, власні бланки та штампи.

Режим роботи: Пн.-Чт. з 08:00 до 17:15

Пт. з 08:00 до 16:00

Обідня перерва з 12:00 до 13:00

Працівники Управління фінансів