Розпочинається громадське обговорення проектів містобудівної документації

ВІДБУЛОСЬ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦІ ФЕДОРА ІВАНОЧКА НА ЗАЛІЗНИЧНА

25 квітня 2019 року о 14:00 год. відбулись громадські обговорення щодо проекту «Перейменування вулиці Федора Іваночка на Залізнична в селищі Ланчин». Враховуючи звернення громадян та роз’єднаність території вулиць залізничною дорогою, за результатами громадських обговорень прийнято відповідні рекомендації:

12:10 26.04.2019

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦІ

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦІ    ФЕДОРА ІВАНОЧКА НА ЗАЛІЗНИЧНА НЕ ВІДБУЛОСЬ ТА ПЕРЕНОСИТЬСЯ НА         25 КВІТНЯ 2019 РОКУ Перейменування вулиці Федора Іваночка в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області на вулицю Залізнична!

09:24 24.04.2019

РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ (ДЕТАЛЬНИХ ПЛАНІВ) :

1.Детальний план  території  земельних ділянок  для будівництва та обслуговування  об’єктів придорожнього сервісу, торгово-офісних приміщень та об’єктів житлового будівництва  в межах вулиць Незалежності-Привокзальна в селищі Ланчин, Надвірнянського району Івано-Франківської області.( Буртика Віталія Ярославовича жителя м.Івано-Франківськ)

11:32 12.04.2019

1.Детальний план території по вулиці Зарічна в селищі Ланчин  Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Карти Надії Михайлівни жительки селища Ланчин).

11:21 21.01.2019