Розпочинається громадське обговорення проектів містобудівної документації

Повідомлення про громадські слухання

Повідомляємо, що в приміщенні Ланчинської селищної ради  10.10.2019 року о 14.00 год. будуть проводитися громадські слухання щодо  проектів   містобудівної документації, за адресою: селище Ланчин,  вулиця Шкільна,3, а саме:

10:56 08.10.2019

ВІДБУЛОСЬ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦІ ФЕДОРА ІВАНОЧКА НА ЗАЛІЗНИЧНА

25 квітня 2019 року о 14:00 год. відбулись громадські обговорення щодо проекту «Перейменування вулиці Федора Іваночка на Залізнична в селищі Ланчин». Враховуючи звернення громадян та роз’єднаність території вулиць залізничною дорогою, за результатами громадських обговорень прийнято відповідні рекомендації:

12:10 26.04.2019

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦІ

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦІ    ФЕДОРА ІВАНОЧКА НА ЗАЛІЗНИЧНА НЕ ВІДБУЛОСЬ ТА ПЕРЕНОСИТЬСЯ НА         25 КВІТНЯ 2019 РОКУ Перейменування вулиці Федора Іваночка в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області на вулицю Залізнична!

09:24 24.04.2019