Розпочинається громадське обговорення проектів містобудівної документації

РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ (ДЕТАЛЬНИХ ПЛАНІВ)

1.Детальний план території по вулиці Зарічна  в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Білоуса Михайла Івановича  жителя селище Ланчин).

13:22 12.02.2021

1.Детальний план території урочище колійове  в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Яремин Юрій Володимирович жителя селища Ланчин вулиця Річкова,26а).

09:29 15.09.2020