Розпочинається громадське обговорення проектів містобудівної документації

РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ (ДЕТАЛЬНИХ ПЛАНІВ)

1.Детальний план території по вулиці Н.Яремчука в селищі Ланчин  Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Прокоп Любові Василівні жительки м.Івано-Франківськ вулиця Коновальця).

14:05 02.11.2018

1.Детальний план території по вулиці Грушевського в селі Добротів Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Петруняк Іванни Михайлівни жительки села Добротів вулиця Грушевського,49).

14:03 21.09.2018

1.Детальний план території по вулиці В.Стуса в селі Добротів Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Мунтян Ганни Миколаївни жительки села Добротів вулиця І.Франка,41).

14:20 04.07.2018