РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ (ДЕТАЛЬНИХ ПЛАНІВ)

1.Детальний план території  по вулиці Яремчука в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Василишину Любомиру Івановичу жителя  селища  Ланчин).

Громадські слухання проекту детальний план території по вулиці М. Яремчука в селищі  Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку

1.Детальний план території по вулиці М. Яремчука в селищі  Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Голіней Лариси Романівни  жительки  селища Ланчин).

Громадські слухання проекту  вищевказаної містобудівної документації

1.Детальний план території в урочищі Царина в селі Добротів Надвірнянського району Івано-Франківської області по зміні цільового призначення для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Рогожинської Любові Василівни  жительки  села Добротів).