ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ ЩОДО РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Ланчинська селищна рада інформує про прийняті рішення сесією селищної ради від 22.11.2021 року щодо надання дозволів на розроблення проектів детальних планів територій:

Ланчинська селищна рада об’єднаної територіальної громади інформує про прийняті рішення сесією селищної ради від 29.10.2021 року щодо надання дозволів на розроблення проектів детальних планів територій:

Ланчинська селищна рада об’єднаної територіальної громади інформує про прийняті рішення сесією селищної ради від 29.09.2021 року щодо надання дозволів на розроблення проектів детальних планів територій:

Ланчинська селищна рада об’єднаної територіальної громади інформує про прийняті рішення сесією селищної ради від 26.08.2021 року щодо надання дозволів на розроблення проектів детальних планів територій:

Ланчинська селищна рада об’єднаної територіальної громади інформує про прийняті рішення сесією селищної ради від 15.07.2021 року щодо надання дозволів на розроблення проектів детальних планів територій: