Повідомлення про прийняття рішень щодо розроблення проектів містобудівної документації

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ ЩОДО РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Ланчинська селищна рада об’єднаної територіальної громади інформує про прийняті рішення сесією селищної ради від 11 квітня 2019 року щодо надання дозволів на розроблення проектів детальних планів територій:

11:33 12.04.2019

Ланчинська селищна рада об’єднаної територіальної громади інформує про прийняті рішення сесією селищної ради від 21 грудня 2018 року щодо надання дозволів на розроблення проектів детальних планів територій земельних ділянок:

11:25 24.12.2018

Ланчинська селищна рада об’єднаної територіальної громади інформує про прийняті рішення сесією селищної ради від 30 жовтня 2018 року щодо надання дозволів на розроблення проектів детальних планів територій:

13:52 02.11.2018

Ланчинська селищна рада об’єднаної територіальної громади інформує про прийняті рішення сесією селищної ради від 19 вересня 2018 року щодо надання дозволів на розроблення проектів детальних планів територій:

13:53 21.09.2018