Запрошуємо на святкову програму

ГО "Нові ініціативи", Молодіжна рада Ланчинської ОТГ запрошує на святкову програму "#Проведи літо яскраво!!!", яка відбудеться в с. Добротів Ланчинської ОТГ, у неділю 21.07.2019р. о 20:00 год біля Будинку культури.... Чекаємо вас друзі!!! Даний захід проводитиметься в рамках проекту "Free spase" який є частиною проекту "Голос громади в місцевому самоврядуванні "Центр Політичних Студій" який впроваджується у рамках Програма DOBRE за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID).

08:24 19.07.2019

Молодіжна рада Ланчинської ОТГ розфарбувала початковий корпус Ланчинської гімназії, щоб дітям, які прийдуть з вересня на навчання було цікаво не тільки на уроках а і на перервах.

14:47 26.06.2018