Табір для дітей Ланчинської громади

ГО "Нові ініціативи" в рамках проекту "Free spase", який є частиною проекту "Голос громади в місцевому самоврядування Центр Політичних Студій , який впроваджується у рамках Програма DOBRE за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine - USAID Україна) разом з молоддю Ланчинської греко-католицької церкви Зіслання Свято Духа пропонуємо вам фотозвіт з проведення першого дня роботи в таборі для дітей...

Запрошуємо на святкову програму

ГО "Нові ініціативи", Молодіжна рада Ланчинської ОТГ запрошує на святкову програму "#Проведи літо яскраво!!!", яка відбудеться в с. Добротів Ланчинської ОТГ, у неділю 21.07.2019р. о 20:00 год біля Будинку культури.... Чекаємо вас друзі!!! Даний захід проводитиметься в рамках проекту "Free spase" який є частиною проекту "Голос громади в місцевому самоврядуванні "Центр Політичних Студій" який впроваджується у рамках Програма DOBRE за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID).

Молодіжна рада Ланчинської ОТГ розфарбувала початковий корпус Ланчинської гімназії, щоб дітям, які прийдуть з вересня на навчання було цікаво не тільки на уроках а і на перервах.