Регуляторна політика

Відповідно до статті 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» № 3038 замовник, який має намір забудови земельної ділянки зобов’язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури об’єднаної територіальної громади, а для селищної ради встановлено законодавчу норму прямої дії про обов’язковість встановлення порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури громади відповідно до норм цього Закону. Такий порядок, прийнятий та оприлюднений селищною радою, відповідно до норм частини першої статті 144 Конституції України є нормативно-правовим актом, обов’язковим до виконання на відповідній території (Ланчинська об’єднана територіальна громада).

10:55 08.07.2019