Ігри до ювілею вчительки

Сьогодні, у неповторний осінній день, в Ланчинському ліцеї імені Юрія Шкрумеляка учні і вчителі вітали вчительку фізкультури Гринів Наталію Василівну з передднем розкішного 60-річного ювілею. Разом із квітами любові і поваги ліцеїсти і педагоги піднесли незвичайний подарунок: змагання зі стрітболу між шістьома командами учнів 8-х, 9-х, двох 10-х, 11-х та командою молодих вчителів. Цей турнір організував вчитель фізкультури Іваночко В.М., адже Наталія Василівна - його наставник, прийшла в наш навчальний заклад молодою і за десятки літ вплела в коси спортивної історії нашого ліцею цікаві, славні сторінки. Директор ліцею Дикан Т.М., учні та вчителі з цікавістю спостерігали за напруженою, динамічною, інтригуючою та захопливою  грою.  П’ять десятихвилинних  ігор - і врешті-решт перемагають вчителі!  Скільки радості, скільки щастя в очах учительки: змагання в її честь! Неймовірно!

09:24 11.10.2019

День фізичної культури і спорту! Щоб здоровим буть сповна, фізкультура всім потрібна!!!

День фізкультури і спорту в Ланчинському ліцеї пройшов під гаслом "Щоб успішно розвиватись, потрібно спортом нам займатись!!!" Організаторами дня фізкультури і спорту стали вчителі фізичного виховання Іваночко В. М та Гринів Н. В. , які провели змагання з баскетболу між вчителями та футболу серед учнів.

15:33 05.06.2019

Зустріч випускників

Ось уже 10 років підряд, після закінчення навчального року , за доброю традицією, наша школа відчиняє свої двері й з нетерпінням чекає на своїх колишніх випускників. На таку зустріч Ланчинський ліцей  запросив  випускників, в яких за плечима 50, 40, 30,35, 20,15,10,5 років після закінчення школи. Школа - це місто дитинства, де виріс, стежками якого ходив, зустрічався і дружив, і де був щасливим.... Такі зустрічі необхідні всім нам, тому що лише в школі ми відчуваємо себе в Країні Дитинства...

15:27 05.06.2019