Новини

Відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів математики, фізики, інформатики

21 лютого 2019 року відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів математики, фізики, інформатики на базі Ланчинського ліцею імені Юрія Шкрумеляка.

09:19 28.02.2019

Круглий стіл

День 22 січня ввійшов до національного календаря як велике  національне свято - День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

09:54 28.01.2019

Колядуймо разом!

Флешмоб під таким девізом, започаткований минулого року, відбувся в Ланчинському ліцеї імені Юрія Шкрумеляка.

10:35 17.01.2019

Проведено засідання МО вчителів української мови та літератури

У Ланчинському ліцеї ім.  Юрія Шкрумеляка  стартував І етап ІХ Міжнародного  мовно-літературного  конкурсу  учнівської  та студентської молоді  ім.Тараса  Шевченка.  Було проведено засідання  МО  вчителів української  мови  та  літератури.

16:59 18.10.2018

День миру у Ланчинському ліцеї імені Юрія Шкрумеляка

Урочисто, яскраво, незабутньо  пройшов День миру у Ланчинському ліцеї імені Юрія Шкрумеляка! На плацу зібралися  понад 600 ліцеїстів  із символічними голубами  в руках,  педагоги, батьки, почесні гості: голова ОТГ Володимир Попович,заступник голови ОТГ Василь Іванішак, начальник відділу освіти Ланчинської  ОТГ Андрій Микитин.

15:46 21.09.2018