Новини

День фізичної культури і спорту! Щоб здоровим буть сповна, фізкультура всім потрібна!!!

День фізкультури і спорту в Ланчинському ліцеї пройшов під гаслом "Щоб успішно розвиватись, потрібно спортом нам займатись!!!" Організаторами дня фізкультури і спорту стали вчителі фізичного виховання Іваночко В. М та Гринів Н. В. , які провели змагання з баскетболу між вчителями та футболу серед учнів.

15:33 05.06.2019

Зустріч випускників

Ось уже 10 років підряд, після закінчення навчального року , за доброю традицією, наша школа відчиняє свої двері й з нетерпінням чекає на своїх колишніх випускників. На таку зустріч Ланчинський ліцей  запросив  випускників, в яких за плечима 50, 40, 30,35, 20,15,10,5 років після закінчення школи. Школа - це місто дитинства, де виріс, стежками якого ходив, зустрічався і дружив, і де був щасливим.... Такі зустрічі необхідні всім нам, тому що лише в школі ми відчуваємо себе в Країні Дитинства...

15:27 05.06.2019

Ой маю я три Матері і всі три хороші

У травні, коли розцвітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Матері. Це свято уособлює в собі  три найдорожчих людському серцю образи:

13:30 20.05.2019

Зустріч з керівництвом Івано-Франківського інституту та коледжу  Короля Данила

16.05.2019 року учні 11-А класу Ланчинського ліцею ім. Юрія Шкрумеляка  та учні 9-го класу Середньомайданського ліцею здійснили поїздку в Івано-Франківський інститут та коледж  Короля Данила, де відбулася зустріч з керівництвом даного навчального закладу. Випускники ознайомилися  із правилами вступу до цього вузу  та різноманітними професіями, які можуть здобути там. Сповнені вражень та емоцій учні подякують   голові Ланчинської   ОТГ Поповичу Володимиру Васильовичу  та раднику ректора інституту Касіянчуку Василю Дмитровичу  за організацію поїздки.

15:24 17.05.2019

Мамине серце

15 травня в Ланчинському ліцею ім. Юрія Шкрумеляка відбулося свято "Мамине серце". Учні 2 Б класу (кл. керівник Петруняк Г. І.) привітали найніжнішими, найкращими, найщирішими слова своїх мам, подарували багато радісних емоцій. Дзвінкі пісні, граційні танці - все для найрідніших. Вшановані були і бабусі - матусі матусь. Звернулись дітки і до небесної Матері, яка для нашого народу, для кожної родини є шанованою заступницею, святою Покровою.

11:39 16.05.2019

Дорогі наші матері

«Дорогі  наші  матері, ми ще і ще раз від усього серця вітаємо Вас з цим прекрасним весняним святом – Днем Матері, бажаємо Вам добра і здійснення сонячних материнських мрій і надій. Радості Вам без меж, вдячності від дітей, синівської любові і тепла. Хай Бог дає сили та спокою, щасливої долі на рідній землі, здоров’я на довгі літа», - такими словами  учні  5-В класу привітали своїх найдорожчих  людей з наступаючим святом матері, у виховному заході, яке вони підготували: «Мамо, голубко, прийди подивися, сина від бід захисти».

14:40 07.05.2019

Семінар у Ланчинському ліцеї: пошуки і знахідки

18 квітня 2019 року у Ланчинському ліцеї імені Юрія Шкрумеляка відбувся теоретично-методичний семінар учителів української мови і літератури, зарубіжної літератури та англійської мови навчальних закладів Ланчинської ОТГ з питання «Розвиток творчих здібностей учнів засобами слова в системі особистісно орієнтованої освіти». Зі вступним словом до слухачів семінару звернулася його керівник, вчитель-методист Ганна Дем’янчук. У рамках семінару відбувся круглий стіл з питання «Формування ключових і предметних компетентностей учнів на уроках словесності та в позакласній роботі засобами літературного краєзнавства», в якому взяли участь всі слухачі заняття. Учитель англійської мови ліцею Ірина Мацюк показала мультимедійну презентацію своїх здобутків з теми «Реалізація ідеї дитиноцентризму на особистісно орієнтованому уроці. А вчитель української мови і літератури Любов Сікорин презентувала учнівський мультимедійний проект «Юрій Шкрумеляк – співець січового стрілецтва», оскільки  18 квітня – 124-а річниця від дня народження Юрія Шкрумеляка, ім’я якого носить ліцей. Системою роботи зі старшокласниками щодо підготовки їх до ЗНО поділилась вчитель-методист   Ганна Казюк, розікривши теоретичні та практичні аспекти проблеми.

16:53 22.04.2019