Міністерство охорони здоров’я України

Комунальне некомерційне підприємство

«Центр  первинної медико-санітарної допомоги»

Ланчинської селищної ради об’єднаної територіальної громади

Надвірнянського району Івано-Франківської області

вул. Незалежності, 140  с. Ланчин, Надвірнянський район, Івано-Франківська область, 78455

lanchin_hospital@ukr.net,код за ЄДРПОУ 41951739

НАКАЗ № _____

від «_____»_______________20__р.                                                 смт.Ланчин

з 01.04.2019р. відкрити роботу кабінету чергового лікаря для  обслуговування населення КНП ЦПМСД у вихідні та святкові дні

• Кабінет працює з 800 до 1400 згідно графіку затвердженого головним лікарем  в приміщенні денного стаціонару.
  • Головній медичні сестрі ЦПМСД  забезпечити чергових лікарів медикаментами для надання невідкладної допомоги.
  • За чергування у вихідні та святкові дні надавати медперсоналу інший день відпочинку за згодою сторін.
  • Інформувати населення ЦПМСД про відкриття кабінету чергового лікаря  через сайт  Ланчинської  селищної ради ОТГ, оголошення, об’яви.
  • Виконання даного наказу залишаю за собою.

Головний лікар КНП ЦПМСД

Ланчинської селищної ради ОТГ                                           Тодорів І.В.