Ланчинська селищна рада інформує про прийняті  рішення сесією селищної ради  від 11  листопада  2021року щодо  затвердження  детальних планів  території:

- по зміні цільового призначення  із земель для ведення особистого селянського господарства в землі для розміщення  та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств ( обслуговування площадки по відвантаженні піщано-гравійної суміші)

Бідашу Василю Михайловичу жителю селища  Ланчин   земельна ділянка площею 0,0651га по вулиці Незалежності  в селищі Ланчин.

- по зміні цільового прзначення  із земель для ведення особистого селянського господарства в землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд

Сікорин Ірині Михайлівні жительці с. Добротів  земельна ділянка площею 0,0201га по вулиці Л.Українки  с.Добротів.