ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Дата: 27.06.2019 13:50

ПОВІДОМЛЕННЯ  ПРО ПРИЙНЯТТЯ  РІШЕНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ  ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ  ДОКУМЕНТАЦІЇ

Ланчинська селищна рада об’єднаної територіальної громади інформує про прийняті рішення сесією селищної ради ОТГ від  25 червня 2019 року щодо  затвердження  детальних планів територій:

1.Детальний план території по вулиці 16Липня в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Вацик Ярослав Михайлович, Вацик Діана Василівна жителям с.Заріччя вулиця Руднєва,76).

2.Детальний план території по вулиці Прикарпатська в селищі Ланчин  Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Цюрак Юрій Васильович, Цюрак Тетяна Михайлівна жителям селища Ланчин вулиця Незалежності,38).

Ознайомитися з вищезазначеною містобудівною документацією можна в приміщенні Ланчинської селищної ради, за адресою: селище Ланчин вулиця Шкільна,3