Контроль Держпродспоживслужбою за дотриманням карантину вихідного дня на Прикарпатті

Минулими вихідними спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області моніторили дотримання карантину вихідного дня на території краю. Для проведення моніторингу було створено 48 робочих груп із залученням працівників Національної поліції та органів місцевого самоврядування.

В Україні введено карантин вихідного дня

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує, що на черговому засіданні уряду 11.11.2020 р. було прийнято зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».