Сьогодні 06 вересня 2021 року  в залі засідань під головуванням Ланчинського селищного голови Надії Данилюк  відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Ланчинської селищної ради. На засіданні комісії  розглянуто  питання щодо захисту прав та інтересів  малолітніх дітей, а саме:

• Про розгляд ухвали Надвірнянського районного суду щодо визначення місця проживання малолітньої дитини.
  • Про затвердження індивідуального плану  соціального захисту дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.

Розглянувши всі матеріали справи, заслухавши сторони по справі  та учасників засідання, комісія шляхом голосування прийняла рішення   враховуючи права та законні інтереси  дітей. Вище перераховане питання буде затверджене на засіданні виконавчого комітету Ланчинської селищної ради.