ВІТАННЯ З ДНЕМ АДМІНІСТРАТОРА ЦНАП

Дата: 06.09.2021 11:26

Шановні колеги, друзі, усі ті, хто в цей час працює на ниві надання адміністративних послуг!

У святковий календар нашої держави нещодавно зробило свій впевнений крок нове професійне свято - День адміністратора центрів надання адміністративних послуг, яке щорічно відзначається 6 вересня.

Чимала кількість мешканців Ланчинської громади  щодня звертається до працівників ЦНАП  і отримує не тільки якісне обслуговування, а й привітне ставлення.

З нагоди професійного свята вітаємо чудовий колектив! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, відповідати найвищим стандартам в роботі та успішно розвиватися! Добра вам, злагоди, щастя, міцного здоров’я, творчої наснаги і професійного зростання!

З повагою

селищний голова                                                                                                  Надія ДАНИЛЮК