Перший дзвонику лунай гучніше!

Дата: 01.09.2021 16:38

День знань - одне із головних свят навчального року – урочисте, хвилююче і відповідальне. Разом із тим, це свято об’єднує всю громаду – від найменших, тих хто вперше піде до школи і стане першокласником, до серйозних старшокласників – тих, хто стоїть на порозі дорослого життя. Крім того, це свято всіх учителів, викладачів, батьків, бабусь та дідусів, хто з хвилюванням та гордістю збиратиме та проводжатиме рідних чад до школи.
Вже традиційно в перший день навчального року в школах громади проходять святкові лінійки, де лунає перший дзвоник. Сьогодні його почує 121 першокласник.
Цей день завжди особливо урочистий для першокласників, які з цікавістю та захопленням вперше переступають шкільний поріг. Тому із вітальним словом селищний голова звернулася насамперед до них.
“З хвилюванням і радістю сьогодні ви вперше ввійдете у свій клас. І нехай ваші перші кроки по стежці освіти будуть успішними, і нехай вас не лякають ніякі перешкоди на цьому шляху”, - сказала Надія Романівна.
Також привітала і випускників та побажала їм, щоб знання здобуті у школі допомогли реалізувати себе у житті.
Святкова атмосфера, щирі побажання, сяючі очі маленьких першокласників надихнули всіх на майбутні успіхи!