На Прикарпатті відновили роботу школи. Епідемічна карта без «червоних» зон

18 вересня 2020 року Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на своєму засіданні встановила нове епідемічне зонування в Україні, котре почало діяти  з 21 вересня на найближчі 14 днів.

В Держпродспоживслужбі Івано-Франківщини відбулись онлайн-наради з керівниками сільгосппідприємств з питань фітосанітарної безпеки

15-17 та 21 вересня 2020 року спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели онлайн-наради за допомогою додатку Viber із керівниками сільськогосподарських підприємств Коломийського, Калуського, Снятинського, Рогатинського та Городенківського районів, що спрямовані на запобігання поширення, розповсюдження, попередження випадків використання незареєстрованих генетично модифікованих організмів у відкритих системах та запобігання поширення та обігу контрафактного насіння.