Фото без опису

Виборчий округ: № 5  (вул. Мазепи, Княгині Ольги, смт Ланчин).

Партія: ВО «СВОБОДА».

 

У жовтні 2017 року, я  була  обрана  депутатом Ланчинської селищної ради ОТГ, сьомого демократичного  скликання, по виборчому округу № 5 (вул. Мазепи, Княгині Ольги, смт Ланчин). 

 

За весь період мого депутатства, я не пропустила  жодного  засідання  чергових сесій селищної ради. Була обрана головою депутатської комісії з питань освіти, культури, туризму і спорту, етики, регламенту, захисту прав людини, законності і правопорядку. Під моїм головування, проведено 20 засідань комісії, де розглядались всі профільні питання, були розглянуті всі звернення, що виносилися на розгляд сесії, по кожному з питань, була надана оцінка на відповідність чинного законодавства.  

                                                                                                                                               Тісно співпрацюю з виборцями свого округу. Я постійно спілкуюся з громадянами на зборах, мітингах, різних заходах тощо. Внаслідок, отримую звернення в усній формі, на які невідкладно реагую, також складалися акти, і вирішувалися проблемні питання населення. 

 

За період 2017-2019 років, до ради подала особисто 6  звернень, які стосувались проблем мого округу, і не тільки. На моє звернення, селищна рада виділила кошти в розмірі 5 тис. грн для  ремонту  підвісного моста на «Горішню заріку». 

 

Разом із колегами  депутатами із фракції ВО«Свобода» подали 17 звернень, які були підтримані всіма присутніми депутатами і прийняті відповідні рішення. З ініціативи депутатів ВО «Свобода» Ланчинською селищною радою прийняті:

- Рішення та план заходів щодо вшанування державних, національних свят, відзначення пам’ятних дат національно-визвольної боротьби та видатних діячів культури та мистецтва;

- Рішення щодо вивішування Червоно-чорного прапора відзначення історичних дат; 

- Щодо присвоєння С.Бандері та Р.Шухевичу звання Герой України посмертно;

- Щодо збільшення фонду на виконання депутатських повноважень;

- Щодо неприпустимості підвищення ціни на газ;

- Щодо ремонту дорожнього покриття та підсипу щебенем; 

- Щодо захисту інституції сім’ї в Україні;

- Щодо врегулювання ситуації з ринком електроенергії;

- Щодо питання неякісного газу;

- Щодо ремонту опалення в садку та ремонту штучного покриття спортивного майданчика у Ланчинській гімназії;

- Щодо прийняття антиолігархічного пакету докорінних перетворень;

- Щодо продажу наркотичних речовин та грального бізнесу в ОТГ; 

- Щодо внесення в порядок денний звіту начальника КП «Карпати» на сесію ради; 

- Щодо підтоплення господарств по вул Молодіжна 46,48,50; 

- З приводу вбивства українського патріота Артема Мирошниченка;

- Проти капітуляції Україною за так званою формулою Штайнмаєра;

- Щодо недопущення продажу землі сільськогосподарського призначення. 

 

У 2018-2019 рр.  на моє звернення та за сприяння депутата Івано-Франківської обласної ради Михайла Іваночка, з обласного бюджету, виділено кошти на проведення вуличного освітлення , з яких повністю освітлено  мій округ: вул .Княгині Ольги та вул. Мазепи .                                          

 

На засіданнях разом із депутатами обговорювали основні проблеми Ланчинської ОТГ, розглядали проекти рішень, вносили пропозиції та приймали важливі рішення щодо бюджету, соціально - економічного розвитку, земельних питань. 

 

У своїй діяльності керуюся Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», Регламентом роботи Ланчинської селищної ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок діяльності депутатів та ради. 

 

Мене цікавлять шляхи наповнення селищного бюджету, ефективність використання коштів місцевого бюджету, питання благоустрою території. Кошти, які виділялися селищною радою на виконання депутатських повноважень, у сумі 10880 грн. були використані для лікування хворих жителів Ланчинської ОТГ. 

 

Протягом року приймала участь у масових заходах, зокрема: до Дня селища, вшанування Героїв Небесної Сотні, Дня Героїв, Дня Гідности та Свободи, Дня створення УПА та ін. Спільно з благодійним фондом «Свобода, Гідність, Перемога» та  разом із депутатам-свободівцями, громадою займаємось волонтерством для підтримки наших захисників у московсько-українській війні, а саме: у 2018 році спільно із громадою Ланчинської ОТГ провели акцію «Весняні Гаївки», де наліпили 5400 вареників, а у 2019 році спільно із жителями вул. Млинарська, провели Різдвяні вечорниці та наліпили 1100 вареників. 

 

Шановні жителі вулиць Княгигі Ольги та Мазепи, тільки разом ми зможемо зробити наш округ, нашу громаду привабливими та красивими! 

 

Хочу всіх запевнити, що і в подальшій своїй діяльності надалі буду активно приділяти увагу найскладнішим проблемам сьогодення, втілювати в життя поставлені переді мною завдання, прислухатися до побажань кожного мешканця  та прикладу всіх зусиль до їх вирішення. 

 

З повагою депутат Ланчинської селищної ради                                        Іваночко Надія