Фото без опису

Виборчий округ: №7 (вул. Кооперативна,  Косюка і  Незалежності № 59А-65, 67, 69, 71, 73, 75, 77-77/2, 79, 81, 83/1-83/2, 85А-95/2, 142, 168/4 смт Ланчин).

Партія: ВО «СВОБОДА».

 

У жовтні 2017 року я обрана депутатом Ланчинської селищної ради об’єднаної територіальної громади сьомого демократичного скликання по виборчому окрузі № 7 (вул. Кооперативна,  Косюка і  Незалежності селища Ланчин). 

 

Є членом постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, туризму і спорту, етики, регламенту, захисту прав людини, законності і правопорядку. 

 

У своїй діяльності керуюся Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих ради», Регламентом роботи Ланчинської селищної ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок діяльності депутатів та ради. Протягом 2017 - 2019 років виконую депутатські повноваження згідно Закону України "Про статус депутатів місцевих рад". 

 

З часу обрання мене депутатом я не пропустила жодного засідання сесії селищної ради без поважної причини. За період 2018 - 2019 років до ради подала особисто 1 звернення (щодо підключення до електромережі проведеного вуличного освітлення), а разом із депутатами-свободівцями подала 14 звернень. А саме: 

- Щодо збільшення фонду на виконання депутатських повноважень - Щодо ремонту вулиць та підсипу щебенем; 

- Щодо ремонту опалення в садку, ремонту штучного покриття спортивного майданчика у Ланчинській гімназії; 

- Щодо продажу наркотичних речовин та грального бізнесу в ОТГ;

- Щодо питання подання жителям ОТГ неякісного газу; 

- Проти капітуляції Україною за так званою формулою Штайнмаєра; 

- Щодо недопущення продажу землі сільськогосподарського призначення; 

- Щодо відзначення в громаді державних, національних свят, вшанування пам'ятних дат національно-визвольної боротьби та видатних діячів культури і мистецтва; 

- Щодо використання революційного прапора ОУН на території Ланчинської селищної ради ОТГ; 

- Щодо врегулювання ситуації з ринком електроенергії; 

- Щодо прийняття антиолігархічного пакету докорінних перетворень; 

- Щодо внесення в порядок денний звіту начальника КП «Карпати» на сесію ради;

- Щодо підтоплення господарств по вул. Молодіжна 46,48,50; 

- до Президента України Володимира Зеленського, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Служби безпеки України, Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ України з приводу вбивства українського патріота Артема Мирошниченка.

 

У 2019 році на моє звернення та за сприяння депутата Івано-Франківської обласної ради Михайла Іваночка з обласного бюджету виділено кошти на проведення вуличного освітлення, з яких освітлено вулицю Кооперативна мого виборчого округу.

 

На засіданнях разом із депутатами обговорювали основні проблеми Ланчинської ОТГ, розглядали проєкти рішень, вносили пропозиції та приймали важливі рішення щодо бюджету, соціально-економічного розвитку, земельних питань.

 

Протягом 2017 - 2019 р. пропустила 2 пленарних засідання ради у зв’язку із поважними причинами (через хворобу).

 

Мене цікавлять шляхи наповнення селищного бюджету, ефективність використання коштів місцевого бюджету, питання благоустрою території.

 

Кошти, які виділялися селищною радою на виконання депутатських повноважень у сумі 10 880 грн. були використані для лікування хворих жителів Ланчинської ОТГ.

 

Протягом року приймала участь у масових заходах, зокрема до Дня селища, вшанування Героїв Небесної Сотні, Дня Героїв, Дня Гідности та Свободи, Дня створення УПА та ін.

 

Спільно з благодійним фондом «Свобода, Гідність, Перемога», із депутатами-свободівцями та громадою займаємось волонтерством для підтримки наших захисників у московсько-українській війні. У 2018 році спільно із громадою Ланчинської ОТГ провели акцію «Весняні гаївки». У 2019 році спільно із жителями вул. Млинарська провели Різдвяні вечорниці, де наліпили 10 відер вареників.

 

У 2020 році пріоритетним завданням для себе ставлю питання ремонту вуличного покриття на окрузі № 7 та благоустрою території.

 

Шановні жителі вулиці Кооперативна, Косюка і  Незалежності № 59А-65, 67, 69, 71, 73, 75, 77-77/2, 79, 81, 83/1-83/2, 85А-95/2, 142, 168/4 тільки з Вашою підтримкою і взаєморозумінням ми зможемо зробити наш округ привабливим та красивим. 

 

З повагою депутат селищної ради                                                                   Анна Христан