Фото без опису

Виборчий округ: № 18 вул. Садова, 1 Травня смт Ланчин.

Партія: ВО “Свобода”.

 

У жовтні 2017 року я обрана депутатом  Ланчинської  селищної ради об’єднаної територіальної громади сьомого скликання по виборчому округу № 18. На першому засіданні сесії  Ланчинської  селищної ради ОТГ була обрана секретарем Ланчинської селищної ради ОТГ. 

 

Протягом 2017 - 2019 років працюю  на посаді секретаря Ланчинської селищної ради ОТГ. Проте я чітко розумію, що в першу чергу я є депутатом  і зобов'язана виконувати  депутатські повноваження згідно Закону України "Про статус депутатів місцевих рад". З часу обрання мене депутатом я не пропустила жодного засідання сесії селищної ради. За період 2018 - 2019 років до ради подала особисто 3 звернення, разом із депутатами-свободівцями  подали 15 звернень. А саме: 

- Щодо збільшення фонду на виконання депутатських повноважень; 

- Щодо неприпустимості підвищення ціни на газ;

- Щодо ремонту дорожнього покриття та підсипу щебенем;

- Щодо захисту інституції сім’ї в Україні;

- Щодо врегулювання ситуації з ринком електроенергії; 

- Щодо питання неякісного газу; 

- Щодо ремонту опалення в садку та ремонту штучного покриття спортивного майданчика у Ланчинській гімназії; 

- Щодо прийняття антиолігархічного пакету докорінних перетворень; 

- Щодо продажу наркотичних речовин та грального бізнесу в ОТГ;

- Щодо внесення в порядок денний звіту начальника КП «Карпати» на сесію; 

- Щодо підтоплення господарств по вул Молодіжна 46,48,50;

- Щодо присвоєння С.Бандері та Р.Шухевичу звання Герой України посмертно; 

- З приводу вбивства українського патріота Артема Мирошниченка; 

- Проти капітуляції Україною за так званою формулою Штайнмаєра;

- Щодо недопущення продажу землі сільськогосподарського призначення; 

 

Також за ініціативи депутатів ВО «Свобода» Ланчинською селищною радою прийняті: 

- рішення та план заходів щодо вшанування державних, національних свят, відзначення пам’ятних дат національно-визвольної боротьби та видатних  діячів культури та мистецтва;

- рішення щодо вивішування Червоно-чорного прапора під час вшанування пам’ятних дат;

 

Також провела разом із колегами депутатами Марією Гоцяк, Наталією Яремин, Наталією Балабан та депутатом обласної ради  Михайлом Іваночком спільні 3  зустрічі на окрузі, де обговорювалися важливі питання стосовно облаштування джерела в урочищі «Забереж», ремонту дорожнього покриття та облаштування лавок через річку Слобушницю. 

 

У 2018 році на моє звернення та за сприяння депутата Івано-Франківської обласної ради Михайла Іваночка з обласного бюджету виділено кошти на проведення вуличного освітлення, з яких частково освітлено вулицю Садова мого виборчого округу. Маю надію, що у наступному році зможемо за кошти обласного бюджету освітити всю вулицю Садову та 1 Травня. 

 

На засіданнях разом із депутатами обговорювали основні проблеми Ланчинської ОТГ, розглядали проєкти  рішень, вносили пропозиції  та приймали важливі рішення щодо бюджету, соціально-економічного розвитку, земельних питань. 

 

У своїй діяльності керуюся Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», Регламентом роботи Ланчинської  селищної ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок діяльності депутатів та ради. 

 

З початку скликання була присутня  на всіх пленарних засіданнях ради. Мене цікавлять шляхи наповнення селищного бюджету, ефективність використання коштів місцевого бюджету, питання благоустрою території. 

 

Кошти, які виділялися селищною радою на виконання депутатських повноважень, у сумі  10880 грн були використані для лікування хворих жителів Ланчинської ОТГ. 

 

Протягом року приймала участь у масових заходах, зокрема до Дня селища, вшанування Героїв Небесної Сотні, Дня Героїв, Дня Гідности та Свободи, Дня створення УПА та ін. Спільно з благодійним фондом «Свобода, Гідність, Перемога», депутатами-свободівцями та громадою  займаємось волонтерством для підтримки наших захисників у московсько-українській війні, а саме: 

  • У 2018 році спільно із громадою Ланчинської ОТГ провели Акцію «Весняні Гаївки», де  наліпили 5400 вареників; а у 2019 році спільно із жителями вул. Млинарська провели  Різдвяні вечорниці та наліпили 1100 вареників на фронт. 
  • У 2020  році планую прикласти зусилля на вирішення важливих питань : щодо завершення вуличного освітлення, також буду особисто піднімати в черговий раз питання по ремонту доріг на нашому окрузі та благоустрою території. 

Впевнена, що в 2020році ми разом із командою Свободи в Ланчині зможемо втілити мої плани в життя, освітити повністю наш округ, провести ремонт дорожнього покриття, виграти проєкт на влаштування дитячого майданчика. Шановні жителі вулиць Садова та 1 Травня тільки разом ми зможемо зробити наш округ привабливим та красивим. 

 

З повагою депутат селищної ради                                                               Надія Данилюк