ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Дата: 04.07.2018 14:37

Ланчинська селищна рада об’єднаної територіальної громади інформує про прийняте рішення сесією селищної ради ОТГ від 10 травня 2018 року щодо  затвердження  детального плану території:

Для відведення земельної ділянки  площею -5,4га під житловий масив по забудові індивідуальними житловими будинками та господарськими будівлями та спорудами в урочищі «Макарів» в селі Добротів Надвірнянського району Івано-Франківської області – для учасників АТО.

Ознайомитися з вищезазначеною містобудівною документацією можна в приміщенні Ланчинської селищної ради ОТГ, за адресою: селище Ланчин,  вулиця Шкільна,3