Ланчинська селищна рада об’єднаної територіальної громади інформує про прийняті рішення сесією селищної ради ОТГ від  19 вересня 2018 року щодо  затвердження  детальних планів територій:

1.Детальний план території по вулиці Чорновола в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Півторака Романа Ярославовича, Півторак Галини Юріївни   жителів селища  Ланчин вулиця Вишнева,13).

2.Детальний план території по вулиці Чорновола в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Косюк Любові Миколаївні жительці селища Ланчин вулиця Молодіжна,32).

3.Детальний план території по вулиці Незалежності,22а в селі Добротів Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  ( Усин Наталії Михайлівни, Усина Михайла Онуфрійовича жителів села Добротів вулиця Незалежності,22а).

Під час проведення громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів стосовно вищезазначених проектів детальних планів територій та вищенаведених питань, пропозицій та зауважень від громадськості не надійшло.