ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Дата: 02.11.2018 13:56

Ланчинська селищна рада об’єднаної територіальної громади інформує про прийняті рішення сесією селищної ради ОТГ від  30 жовтня 2018 року щодо  затвердження  детальних планів територій:

1.Детальний план території по вулиці Зарічна в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Петруняк Марії Василівні жительці м.Івано-Франківськ вулиця Авіаційна).

2.Детальний план території в урочищі Царина в селі  Добротів  Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Сенчуку Денису Михайловичу жителю селища Ланчин вулиця Стефаника,30).

Ознайомитися з вищезазначеною містобудівною документацією можна в приміщенні Ланчинської селищної ради, за адресою: селище Ланчин вулиця Шкільна,3