Святкування Дня Конституції та молоді в селі Середній Майдан

У клубі с.Середній Майдан 30 червня відбувся святковий концерт приурочений Дню Конституції та Молоді. У святкуванні взяли участь виконуюча обов’язки старости Середньомайданського старостинського округу Ланчинської ОТГ Бевзюк Ольга Петрівна яка відкрила свято, отець Андрій поблагословив святкування. У концерті взяв участь жіночий склад хору «Дума». Від молоді та дітей села прозвучали пісні.

Відбулося засідання вісімнадцятої сесії сьомого демократичного скликання Ланчинської селищної ради об’єднаної територіальної громади

25 червня 2019 року під головуванням Володимира Поповича відбулося засідання 18 сесії VII демократичного скликання Ланчинської селищної ради об’єднаної територіальної громади.