Поглиблення потічка Урюк

Голова Ланчинської громади Володимир Попович та заступник голови Михайло Гресько організували виконання робіт по виділенню та поглибленню потічка Урюк, що вийшов з берегів та наніс шкоди мешканцям вулиці Зарічна під час паводку у травні місяці. Забезпечено роботу техніки у дві зміни, залучено до розчистки та зрізання дерев і кущів працівників пожежно-рятувальної команди та небайдужих громадян.

Чергова зустріч представників програми DOBRE

10.06.2019 року відбулася чергова зустріч представників програми DOBRE, експертів зі стратегії планування Олега Карого та Давіда Хоінкіса  з робочою групою по розробці стратегії розвитку Ланчинської ОТГ на 2019-2027р.р.В ході роботи експертами було представлено попередні результати роботи над списком завдань Стратегії. Учасників засідання поділили в робочі групи для формування переліку завдань по кожній операційній цілі.В результаті напрацьвано ряд завдань та узгоджено подальші плани Робочої групи для розробки Стратегії розвитку Ланчинської ОТГ.