30.06.20 відбулася перша оперативна нарада за участю селищного голови Володимира Поповича, представників компанії «Оnur», керівника Служби автомобільних доріг Василя Буджака, депутата обласної ради Юрія Голінея. На якій обговорено проблемні питання селища, які виникли внаслідок повені.  Голова неодноразово озвучував проблему каналізаційних стоків та стану доріг у селищі Ланчин. Внаслідок паводка сталося значне підтоплення домоволодінь, сільськогосподарських угідь, пошкоджено та знищено будинки.  Для забезпечення проїзду у постраждалі населені пункти за сприяння Президента України Володимира Зеленського у селищі  Ланчин  розпочинається капітальний ремонт вулиці Незалежності. Ремонт зруйнованої дороги проведе турецька компанія «Оnur».