Фото без опису

З 1 травня усі українці, які отримують субсидію, будуть отримувати її лише готівкою.

Необхідно всім подати нові заяви та декларації, щоб отримати субсидію з травня 2021 року.

Проте, немає потреби негайно йти і подавати документи. Всім, хто звернеться за призначення субсидій з травня по вересень (включно), субсидія буде призначена з травня 2021 року.

Документи можна подавати в центрі надання адміністративних послуг, надсилати поштою та відправляти електронною поштою (при направленні електронною поштою документи необхідно підписати електронним підписом, за відсутності його необхідно в 30 денний термін прийти і підписати власноруч).

Також вводяться деякі нові правила щодо тих, кому субсидії призначатись не будуть. Зокрема, якщо будь-хто із складу домогосподарства або член сім'ї особи із складу домогосподарства:

має у власності більше ніж один транспортний засіб, з року випуску якого минуло менше ніж 15 років;

має у власності більше ніж одне житлове приміщення (квартиру, будинок);

має на 1 число місяця, з якого призначається субсидія на депозитному рахунку в банку кошти, сума яких перевищує 25-кратний розмір прожиткового мінімуму (на даний час 56750,0 гривень (2270,0 грн.х 25))

субсидію не призначать.

В той же час для осіб, які перебували за кордоном більше 60 днів, але мали суму середньомісячної нарахованої зарплати менше від розміру мінімальної зарплати не більше як на 50 відсотків (для міст обласного значення не більше як на 20 відсотків) і за весь період сплачували єдиний соціальний внесок у розмірі не меншому як мінімальний субсидію буде можливість призначити.