Послуги єМалятко для батьків

Дата: 12.10.2021 13:30

Замість того, щоб подавати документи у кілька установ, батьки мають змогу за однією заявою через популярну комплексну послугу  єМалятко у відділі ЦНАП Ланчиннської селищної ради отримати набір послуг, що супроводжують народження дитини. Зокрема: державна реєстрація народженої дитини, присвоєння їй ідентифікаційного коду і УНЗР, реєстрація місця проживання дитини, призначення допомоги при народженні дитини та інші послуги. З метою максимально простого та комфортного отримання послуг, пов'язаних з народженням дитини, за мінімальну кількість часу.

Додаємо фото сьогоднішнього щасливого батька, який зареєстрував народження синочка.

Повну інформацію можна отримати за адресою: Відділ Центр надання адміністративних послуг смт.Ланчин, вул.Незалежності, 109 А.