Фото без опису

Рівно 1 рік тому, 16 січня 2020 року   в Ланчинській ОТГ за підтримки Програма "U-LEAD з Європою відкрився модернізований Центр надання адміністративних послуг.  Ланчинська об'єднана територіальна громада стала учасником першого раунду Фази Впровадження  напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD  з Європою». 

ЦНАП розташований на першому поверсі приміщення колишньої  селищної ради, облаштований відповідним пандусом для доступу людей з обмеженими можливостями.

Віддалене робоче місце знаходитися за адресою: с.Добротів, вул. Незалежності 41,це дозволило наблизити найбільш затребувані адміністративні послуги до його жителів, значно скоротило час їх отримання та економить кошти для проїзду.

Мешканці мають можливість отримати більше ста видів найпопулярніших адміністративних послуг.

Цей перший рік був сповнений новими знаннями і бажанням ставати кращими. Були розроблені та оприлюднені на офіційному сайті громади інформаційні та технологічні картки на кожну адміністративну послугу. Адміністратори почали надавати нові адміністративні послуги, які до того надавалися в райцентрі. На зміну вузьким кабінетам чиновників прийшов відкритий простір ЦНАП. Новий досвід не заставив на себе чекати ми стикнулися з епідемією та умовами праці в період жорсткого карантину. Але навіть тоді ЦНАП був відкритий для людей і адміністратори продовжували працювати неухильно дотримуючись законів та правил карантину. Дуже багато зроблено за цей рік, а ще більше планів та бажання ставати кращими