ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТІВ  МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Ланчинська селищна рада об’єднаної територіальної громади інформує про результати проведення громадських слухань від 16 жовтня 2020 року щодо обговорення  проектів детальних плані територій :

1.Детальний план території по вулиці Героїв Крут  в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Ванджури Ольги Ярославівни  с.Білі Ослави  ).

2.Детальний план території по вулиці Колійова  в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Яремина Юрія Володимировича  с.Ланчин).

Під час проведення громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів стосовно вищезазначеного проекту детального плану території пропозицій та зауважень від громадськості не надійшло.