ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТІВ  МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

 

 

         Ланчинська селищна рада об’єднаної територіальної громади інформує про результати проведення громадських слухань від 26 червня 2020 року щодо обговорення  проектів детальних плані територій :

 

 

1.Детальний план території урочище Царина  в селі Добротів Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Завальнюка Андрія Дмитровича жителя села Добротів).

2.Детальний план території по провулку Шевченка  в селі Добротів Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Студеницького Володимира  Романовича житель села Добротів).

3.Детальний план території по вулиці Чорновола  в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Сергійчука  Петра Олександровича   селище Ланчин).

4. Детальний план території в урочищі Полянки  в селі Добротів Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Завальнюк Юстини Яківни села Добротів ).

 

Під час проведення громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів стосовно вищезазначеного проекту детального плану території пропозицій та зауважень від громадськості не надійшло.