Ланчинська селищна рада об’єднаної територіальної громади інформує про результати проведення громадських слухань від 12 вересня 2023 року щодо обговорення  проектів детальних планів території земельних ділянок:

1.Детальний план території земельної ділянки в урочищі Царина в селі Добротів Надвірнянського району Івано-Франківської області по зміні цільового призначення для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Рогожинської Любови Василівни  жительки села Добротів).

2.Детальний план території земельної ділянки по вулиці М. Яремчука в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Голіней Лариси Романівни  жительки селища  Ланчин).

Під час проведення громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів стосовно вищезазначених проектів детальних планів території пропозицій та зауважень від громадськості не надійшло.