Ланчинська селищна рада інформує про результати проведення громадських слухань від 28 грудня 2021 року щодо обговорення  проектів:

1.Детальний план території на вулиці  в селі Добротів  Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Захарчук Лілії Петрівни жителька села Саджавка ).

2.Детальний план території по вулиці Зарічна в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (Грабовецького Михайло Михайлович жителя селища Ланчин).

3.Детальний план території по вулиці Чорновола в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (Сулятицької Марти Петрівни жительки селища Ланчин)

4.Детальний план території по вулиці Чорновола в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (Гуменяка Василя Васильовича жителя селища Ланчин)

Під час проведення громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів стосовно вищезазначеної містобудівної документації, пропозицій та зауважень від громадськості не надійшло.