ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТІВ  МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

         Ланчинська селищна рада інформує про результати проведення громадських слухань від 15 березня 2021 року щодо обговорення  проектів:

  1. Проєкту «Схеми планування  території Ланчинської  територіальної громади  Івано-Франківської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

 2. Містобудівної документації детальних планів території :

1.Детальний план території по вулиці Зарічна в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Білоуса Михайла Івановича  жителя селище Ланчин).

 

2.Детальний план території по вулиці Чорновола в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Гресько Любові Василівни жительки селище Ланчин).

 

3.Детальний план території по вулиці Українська в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Мельника Миколи Васильовича  жителя селище Ланчин).

 

 

Під час проведення громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів стосовно вищезазначеної містобудівної документації, пропозицій та зауважень від громадськості не надійшло.