Сьогодні  в  приміщенні  зали  засідань  Ланчинської селищної об'єднаної територіальної  громади відбулося  громадське обговорення   щодо ескізу візуалізації ринку по проекту «Проведення реконструкції комунального ринку «Торговиця» в селищі Ланчин». Даний проект є пріоритетним Програми  місцевого   економічного розвитку Ланчинської  об'єднаної  територіальної  громади  та  Плану  дій  з її  впровадження, яка розроблена  в рамках  Програми «Децентралізація  приносить кращі  результати  та  ефективність» (DOBRE),  що   виконується  міжнародною  організацією Global Communitiesта  фінансується  Агентством  США  з  міжнародного  розвитку (USAID).

На  розгляд  громадськості  з  метою  отримання  пропозицій  було винесено   напрацьований  проект та ескіз візуалізації ринку.

В рамках проекту передбачається реконструювати існуючий ринок на комфортне та безпечне місце шляхом встановлення металевих конструкцій для торгівлі промисловими та продовольчими товарами, надлишками сільськогосподарської продукції власного виробництва, влаштування пішохідних зон з гравійним відсівом, стоянки для паркування автомобілів. Також передбачається змінити графік роботи ринку на 2 дні в тиждень.