ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Дата: 24.01.2020 15:03

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТІВ  МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Ланчинська селищна рада об’єднаної територіальної громади інформує про результати проведення громадських слухань від 17 січня 2020 року щодо обговорення  проектів детальних плані територій :

1.Детальний план території по вулиці Чорновола в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Півторак Оксана Михайлівна жителька селища  Ланчин вулиця Франка,14).

2.Детальний план території по вулиці Чорновола в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Пилипчук Віталій Леонтійович житель м.Яремче  вулиця Шептицького,26).

Під час проведення громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів стосовно вищезазначеного проекту детального плану території пропозицій та зауважень від громадськості не надійшло.