Відбулися громадські  обговорення   щодо плану  покращення  надання послуги

Дата: 20.09.2019 09:15

20.09.2019 року  0 14 год.  в  приміщенні   селищної ради ОТГ відбулися громадські  обговорення   щодо:

1.  Плану  покращення  надання послуги.

2.  Програми  місцевого   економічного розвитку Ланчинської  об'єднаної  територіальної  громади  та  Плану  дій  з її  впровадження.

Проект  Плану  покращення  надання  послуги,  Програми  місцевого  економічного  розвитку Ланчинської  об'єднаної територіальної громади  та  Плану  дій  з  її  впровадження  розроблені  в рамках  Програми «Децентралізація  приносить кращі  результати  та  ефективність» (DOBRE),  що   виконується  міжнародною  організацією Global Communities та  фінансується  Агентством  США  з  міжнародного  розвитку (USAID).

Програмний  спеціаліст  програми  DOBRE  Марина Дудяк представила проекти Плану  та  Програми, які напрацювали  члени  Робочих  груп  з  покращення  надання  послуги  та  місцевого  економічного розвитку.

Під час  обговорення врахували отримані пропозиції від громадськості  та обрали пріоритетним проект з місцевого економічного розвитку  «Проведення реконструкції   комунального   ринку «Торговиця» в селищі Ланчин».